Generic selectors
تطابق دقیق
جستجو در تیتر
جستجو در متن
Post Type Selectors

ثبت‌نام

داستان شکل گیری موستانگ

داستان موستانگ

موستانگ به معنای اسب وحشی است. اسبی آزاد که هیچگاه رام نمی شود. دلیل اینکه این نام را انتخاب کردیم هم همین است. ما تیمی از مهندسان و برنامه نویسان کامپیوتر هستیم که در کنار هم جمع شدیم تا با ذهنی باز و تفکری آزاد و با کارمان را انجام دهیم.

موستانگ از تابستان سال 1399 شروع به تاخت و تاز کرده و هدفش کمک به شکل گیری استارتاپ ها و گسترش کسب و کارهای بزرگ و کوچک است.

فعالیت های موستانگ

موستانگ در راستای چه اهدافی گام می زند

کمک به شکل گیری استارتاپ ها

هدف ما فراهم آوردن بستر تکنولوژی مناسب برای راه اندازی استارتاپ ها است. با هر ایده و بودجه ای که دارید می توانید روی کمک موستانگ حساب کنید. ما تلاش می کنیم تا با بهترین سیستم ها و زبان های برنامه نویسی موجود سایت و اپلیکیشن مورد نیاز شما را طراحی کنیم.

تحلیل و بررسی ایده استارتاپ و طراحی برند

پیاده سازی سایت یا اپلیکیشن

سئو و مارکتینگ

گسترش کسب و کار ها

اگر از قبل کسب و کاری را آغاز کرده اید، حتماً از لزوم آنلاین شدن آن هم خبر دارید. امروزه کسب و کارهایی که در فضای مجازی فعالیت نداشته باشند، توانایی رقابت با رقیبانشان را نخواهند داشت. علاوه بر این، با اتوماسیون و سپردن بخشی از فعالیت هایتان به سیستم های کامپیوتری می توانید صرفه جویی زیادی در هزینه های خود کنید. موستانگ بهترین نرم افزار مورد نیاز شما را طراحی می کند و در برندسازی و مارکتینگ به شما کمک می کند.

امکان سنجی کسب و کار برای اتوماسیون

طراحی سایت یا اپلیکیشن

برند سازی و تبلیغات

آموزش آنلاین

تخصص و دانش تیم موستانگ طی سالیان زیادی از تحصیل در بهترین دانشگاه ها و کسب تجربه از پروژه های کامپیوتری مختلف به دست آمده است. در طول این مدت تمام تلاش ما بر این بوده تا تمامی این دانش و تخصص را به سایر همکاران خودمان در این حوزه انتقال دهیم. امیدواریم شما هم از آن ها استفاده کرده و موستانگی شوید.

دوره های آموزشی برای زبان ها و فریم ورک های مختلف برنامه نویسی

فروم پرسش و پاسخ شامل انواع نمونه کد

آرشیو کاملی از مقالات و ویدیوهای حوزه کامپیوتر

تیم موستانگ

در ادامه لیست افرادی را مشاهده می کنید که به صورت مستقیم در موستانگ فعالیت دارند و به رشد آن کمک می کنند.

مدیر و موسس موستانگ

نفیسه افقی

کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار

نفر بعدی شما باشید

اگر در شاخه ای متخصص هستید، موستانگ به کمک شما نیاز دارد

متخصصان
موستانگ

سرپرست فنی

فرشته حقیقی

کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار

مدیر تولید محتوا

علی جوان

کارشناسی مهندسی نرم افزار

@media only screen and (max-width: 480px){ #iguru_spacer_656f6a4ed6049 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_656f6a4ed6049 .spacing_size-mobile{ display: block; } }@media only screen and (max-width: 480px){ #iguru_spacer_656f6a4ed8610 .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_656f6a4ed8610 .spacing_size-mobile{ display: block; } }