EN

Search
Close this search box.

موستانگ، وحشیِ دوست داشتنی

آموزش html و css

دوره آموزش html و css برای چه کسانی مناسب است؟

  • دسته اول کسانی که هیچ گونه آشنایی اولیه با html ندارند. این دوره آموزشی قصد دارد تا با زبانی ساده، شما را با اصول اولیه و مورد نیاز برای شروع کار با این تکنولوژی مهم دنیای وب آشنا کند.

دسته دوم کسانی که آشنایی قبلی و مختصری با HTML داشته و می خواهند فقط مباحث اصلی را مرور کنند. اگر قبلاً با html آشنا بودید و تنها نیاز به مرور مباحث اصلی آن برای به خاطر آوردن قوانین دارید، می توانید از این دوره آموزش html استفاده نمایید.

آموزش html و css

HTML (HyperText Markup Language) طی سال ها، برای انتقال اطلاعات در اینترنت توسط هایپرلینک ها، یا همان لینک ها، طراحی شده است. برخلاف PDF، یک صفحه HTML بسیار پویاتر بوده و این امکان را به شما می دهد که با کلیک کردن بر روی لینک ها و تعامل با صفحه، وب را پیمایش کنید. موستانگ قصد دارد تا در این دوره از آموزش html و css شما را با مباحث مقدماتی آن ها آشنا کند.

ساخت صفحات وب و چینش داده ها با زیباترین حالت ممکن، به عهده html و css است. شاید شنیده باشید که html یک زبان برنامه نویسی است، اما این یک اصطلاح غلط رایج بین مردم است. در واقع html یک زبان نشانه گذاری ابر متن است که برای ساختاربندی به داده ها و جدایی اجزای منطقی نظیر تیتر، پاراگراف، عکس و غیره استفاده می شود. اگرچه، وظیفه صفحه آرایی و استایل دهی به این اجزا، بر عهده تکنولوژی دیگری بنام CSS است.

در این دوره آموزش html و css ، موستانگ می خواهد تا با زبانی ساده و بسیار روان و در کمترین زمان ممکن شما را با این تکنولوژی وب آشنا کند.

این آموزش از مرجعی معتبر تهیه و تنظیم شده است و اگر هر گونه اشکال یا سوالی در این زمینه داشته باشید، می توانید نظرات خود را در قسمت نقد و بررسی ها با ما در میان بگذارید. بازخوردهای شما برای موستانگ بسیار با ارزش خواهد بود.

آنچه در دوره آموزش html و css خواهید آموخت:

 

  • اولین صفحه html
  • آشنایی با عناصر اصلی
  •  لینک ها
  • لیست ها
  • عکس ها در HTML
  • استایل ها ( CSS )

 

حالا می دونی بعد از آموزش باید چیکار کنی؟ تمرین، تمرین، تمرین!

 
  • [*] پس حتماً به قسمت مانِژ سایت ما سر بزن. چون پر از نمونه کده!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *